گِتـــ ـــپَک • پکیج‌های تخصصی وب • گِتــــــپَک


📦 گِتــــــپَک » وبلاگ » گِتـــ ـــپَک • پکیج‌های تخصصی وب

در حال حاضر تعداد بی شماری وب سایت اینترنتی وجود دارد که تمامی آنها نیارمندی‌های فراوانی دارند. گِتـــ ـــپَک برای برطرف کردن این نیاز‌ها ، پکیج‌های تخصصی ارائه کرده است. این پکیج‌ها توسط کارشناسان خبره ما به مشتریان عرضه می شود . خدمات ما بسیار متنوع می باشد . اگر در قسمتی نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

 

سئو تخصصی | خدمات مبتنی بر سئو | راه اندازی فروشگاه اینترنتی | افزایش بازدید سایت | تولید محتوا متنی | تبلیغات وب

1- سئو تخصصی ( SEO ) :

این بسته شامل بررسی ۰ تا ۱۰۰ یک وب سایت می باشد. این خدمت به صوتر ماهانه و بی نهایت ارائه می شود. اگر وب سایت شما نیاز به بهینه سازی اساسی دارد می توانید از این بسته استفاده کنید.

2- خدمات مبتنی بر سئو ( SEO -WEB ) :

کلیه‌ی خدمات در این قسمت مربوط به سئو می شود. به عبارت ساده تر خدمات سئو به صورت تکه و تکه شده و بر اساس نیاز هر مشتری طراحی شده اند. برای مثال شخصی که قصد دارد فقط افزونه Yoast خود را بهینه کند می تواند از این بسته‌ها استفاده کند. در واقع این بسته‌ها برای افرادی است که نیاز خود را می دانند ولی شناختی از آن ندارند.

3- راه اندازی فروشگاه اینترنتی ( Eshop ) :

راه اندازی فروشگاه اینترنتی مانند راه اندازی فیزیکی یک فروشگاه زمان و هزینه نیاز دارد. در صورتی که ندانید سرمایه خود را در چه مسیری هزینه کنید ممکن است به شکست نزدیک شوید. راه اندازی فروشگاه اینترنتی شامل بسته‌هایی برای اشخاصی است که قصد دارند یک فروشگاه اینترنتی کامل راه اندازی کنند. با سفارش این بسته‌ها و آماده شدن آنها بعد از چند روز می توانید محصولاتتان را به سایت اضافه کنید و شروع به فروش آنها کنید.

4- افزایش بازدید سایت ( Visit ) :

شاید شما دارای وب سایت متنوع و جذابی باشید اما به دلیل نداشتن رتبه مناسب کلمات کلیدی در موتور‌های جستجوگر بازدید چندانی نداشته باشید. در بسته‌های افزایش بازدید سایت، کاربران به صورت تصادفی از وب سایت شما بازدید می کنند و این کار باعث بالا آمدن رتبه‌ی شما در موتور‌های جستجوگر می شود.

5- تولید محتوا متنی ( Content ) :

تولید محتوا متنی برای سئو وب سایت باعث افزایش رشد و اعتبار سایت شما می شود. گاهی فقط با نوشتن ۱۰ تا ۱۵ مقاله با عناوین مناسب و کلمات کلیدی معتبر می توانید راه صد ساله را یک شبه طی کنید. این اتفاق به این رخ می دهد که موتور‌های جستجوگر محتوای منحصر به فرد را به شدت می پذیرند و این انگیزه را در مدیران سایت‌ها ایجاد می کند که محتوا متنی تولید کنند.

6- تبلیغات وب ( ADS ) :

تبلیغات در وب سایت‌ها به روش های مختلفی اتفاق می افتد. هر تبلیغی به نوعی برای یک قسمت از پیشرفت سایت موثر است. در واقع تبلیغات در نگاه عموم مردم بر پیشرفت سایت موثر است اما هر سایتی در یک زمان نیاز به نوع خاصی از تبلیغات دارد.


درباره نویسنده
نویسنده: تعداد پست‌ها : 11
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *